В трикутнику одна із сторін 29 см, а інша ділиться точкою дотику вписаного в трикутник кола на

відрізки 24 см та 1 см, починаючи від кінця першої сторони. Знайдіть площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурханов Кузьма.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює 60см²

Объяснение:

Дотичні проведені з однієї точки рівні між собою.

КС=СЕ=24см (дві дотичні проведені з точки С)

ВЕ=ВС-СЕ=29-24=5см

ВЕ=ВН=5см (дві дотичні проведені з точки В)

АК=АН=1см (дві дотичні проведені з точки А)

АВ=ВН+АН=1+5=6см

АС=АК+КС=1+24=25см

АВ=6см; АС=25см; ВС=29см

S=√(p(p-AB)(p-AC)(p-BC));

p=(AB+BC+AC)/2=(6+25+29)/2=

=60/2=30см

S=√(30(30-6)(30-25)(30-29))=

=√(30*24*5*1)=√3600=60см²