На площині задано три точки A,B і C так, що AC=10см, BC=21см, AB=12см. Чи лежать задані точки на

одній прямій? Якщо так, то яка точка лежить між двома іншими?

Ответы на вопрос

Отвечает Мехавых Валерия.

Ответ:

Объяснение:

мені здається, що вони не лежать на одній прямій(

якщо декілька варіантів розглянути. припустимо, що точка А лежить між точками В і С. Тоді, якщо АС=10см, то АВ=ВС-АС=21-10=11см, але за умовою АВ=12см.