35. Запишіть рівняння кола з центром у початку координат, що проходить через точку К(-3;-4).​


Ответы на вопрос

Отвечает Чехович Артём.

Ответ:

Рівняння кола з центром у початку координат (0,0) і проходить через точку К(-3,-4) можна записати у такому вигляді:

x² + y² = r²,

де (x, y) - координати точок на колі, r - радіус кола.

Щоб знайти радіус "r", можна використовувати координати точки К(-3,-4). Відстань від початку координат до точки К дорівнює радіусу:

r = √((-3 - 0)² + (-4 - 0)²) = √(9 + 16) = √25 = 5.

Таким чином, рівняння кола з центром у початку координат і проходить через точку К(-3,-4) має вигляд:

x² + y² = 5²,

x² + y² = 25.