Знайдіть площу рівнобедреного трикутника, якщо його основа 18см, а бічна сторона 15см.


Ответы на вопрос

Отвечает Корлыханова Ирина.

Ответ:

Площа рівнобедреного трикутника може бути обчислена за формулою:

S = (1/2) * a * h,

де a - довжина основи трикутника, h - висота трикутника.

У вас є основа рівнобедреного трикутника, яка дорівнює 18 см. Оскільки це рівнобедрений трикутник, то висота, яка проведена з вершини прямокутного кута до основи, розіб'є основу на дві рівні частини, тобто h = 9 см.

Тепер підставимо значення основи і висоти в формулу для площі:

S = (1/2) * 18 см * 9 см = 81 см².

Отже, площа рівнобедреного трикутника дорівнює 81 квадратному сантиметру.