Знайдіть координати середини відрізка CD, якщо C (-5; 7) і D (5; -9).​


Ответы на вопрос

Отвечает Громов Стас.

Відповідь:

Для знаходження координат середини відрізка CD можна використовувати середні значення координат його кінців:

C(-5, 7), D(5, -9)

Середина CD (M) буде мати координати:

x = (x₁ + x₂) / 2 = (-5 + 5) / 2 = 0 / 2 = 0

y = (y₁ + y₂) / 2 = (7 + (-9)) / 2 = (-2) / 2 = -1

Отже, координати середини відрізка CD дорівнюють (0, -1).

Пояснення: