Один з кутів ромба дорівнює 68 градуса.Знайдіть кути ромба,які утворює сторона ромба з його

діагоналями СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Калыбаев Канат.

Ответ:

34° і 56°

Объяснение:

1)68/2=34

2)180-68=112

3)112/2=56