у трикутнику abc відомо що кут а=75°, кут b=15°, медіана проведена до сторони ab дорівнює 2см.

Знайдіть сторону AB​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Владимир.

Ответ:

4см

Объяснение:

Знайдемо ∠BCA = 180° - 75° - 15° = 90° ⇒ трикутник ABC прямокутний (кут С прямий, АВ - гіпотенуза). За властивістю медіани, проведеної до гіпотенузи m = AB÷2,  де m - довжина медіани. Тоді АВ = 2*m = 2*2 = 4см