Промінь OK проходить між сторонами кута AOB, градусна міра якого дорівнює 120°. Знайдіть градусну

міру кута AOK, якщо він у 3 рази більший за кут KOB. ОЧЕНЬ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Нагуманова Камила.

Ответ:

x+3x+120°=180°

4x=60°

x=60:4

x=15°

KOB=15°

AOK=15×3=45°