Один із кутів паралелограма дорівнює 47 градусів. Знайдіть решту кутів.


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Саша.

Ответ:

Сума кутів паралелограм дорівнює 360°.

Протилежні кути паралелограма рівні. Отже, кути паралелограма дорівнюють:

<1 = 47°

<3=<1=47°

<2=<4=(360°-2*47)/2=(360-94)/2=266/2=133°

Відповідь: 47°, 133°, 133°, 47°

Объяснение:

Отвечает Цветкова Елена.

Ответ:

47 ;47;133;133

Объяснение:

За властивістю паралелограма протилежний кут теж дорівнює 47 градусів

За сумою кутів чотирикутника

360-47-47=266

266:2=133