120 и 60 это градусыДано: Решение:



Ответы на вопрос

Отвечает Приходько Никита.
Кут 3 = 180 - кут 5 = 60 ( як суміжні) ; кут 2= 180 - кут 5 и кут 1 = 180 -120 = 60 ( 180 тому що сума всіх кутов трикутника завжди дорівнює 180) невідомий кут = 180 -60 = 120 . відповідь 120