Точка М - середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки М, якщо А ( 2;-3), В ( -6; 7)


Ответы на вопрос

Отвечает Куприянова Лиза.

M=2-6/2=-4/2=-2;M=-3+7/2=4/2=2

M(-2;2)