Укажіть відстані між центрами кіл, якщо вони дотикаються та їх радіуси дорівнюють R¹ = 3, R²= 4,

скільки розв'язків має задача?оооооочень срочно нужен ответ пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Афонин Ваня.

якщо зовнішній дотик то:

r1+r2=3+4=7см

якщо внутрішній дотик то:

r2-r1=4-3=1 см