Сторони трикутника дорівнюють 5 см, 8 см, 12 см. Знайдіть найменшу сторону подібного йому

трикутника, якщо його найбільша сторона дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Масленникова Арина.

у подобных треугольников соответственные стороны пропорциональны.

5/х=12/6⇒х=6*5/12=2.5/см/

Ответ 2.5см