Площа трикутника стоновить 24см².Знайти висоту трикутника проведено до сторони завдовжи 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Курлапова Катя.

Ответ:

12см²

Объяснение:

S=1/2*a*h

h=2*S/a=2*24/4=12см²