4. Якщо периметр рівнобедреного трикутника 35см, а його бічна сторона 13см, то основа дорівнює:

а) 13см; 6) 15см; в) 9см; г) 10см.Срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Касимов Тимур.

Ответ:

9 ответ

Объяснение:

13+13=26 (2сторони)

35-26=9 (основа)