Один з кутів паралелограма на 40 градусів більший, ніж інший. Знайти більший кут паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Алмазова Анастасия.

Ответ:

більший кут паралелограма дорівнює 110°.

Объяснение:

Сума кутів, прилеглих до однієї сторони паралелограма, дорівнює 180°:

А+В=180°.

Хай кут А дорівнює х, тоді ∠В=х+40°.

х+х+40°=180°

2х=140°

х=70°

∠А=70°, ∠В=70°+40°=110°. Кут В - більшій кут параллелограмма.