Трапеції дорівнює 90 см квадратних а висота 6 см а її основи відносяться як один до двох знайти

основи трапеції розв'язати задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Вальков Максим.

Ответ:

10 см   20 см

Объяснение:

Нехай основи трапеції х см та 2х см, тоді за формулою площі трапеції

90=1/2 * (х+2х) * 6

90=1/2 * 6х+12х

90=9х

х=10

Основи трапеції 10 см та 10*2=20 см.