Знайдіть кут BOC,якщо кут KBC=70 градусів,пж допоможіть 30 балів дам!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

ВОС= 110°

Объяснение:

ВОС=110° томущо ці кути є суміжні, а сума суміжних кутів завжди дорівнює 180°

ВОС=180-КБС=180-70=110°