7 класс геометрия помогите по дружески пожалуйста. Один з кутів рівнобедреного трикутника

дорівнює 21° менше іншого.Знайдіть інші кути трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ: якщо трикутник рівно релейний тоді кути при основі рівні тобто є 2 кута по 21

180-(21+21)=138 то кут зверху

Объяснение:

Отвечает Шилов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

x+x+x+21=180

3x=180-21

3x=159

x=53

21+53=74

Отже, два кути по 53 градуси, а інший - 74.