Радіус сфери, площа якої дорівнює 676 дм2дорівнює? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Світайло Діана.

Ответ:

7,34

Объяснение:

S=4πr^2

676=4*3,14*r^2

r^2=676:12,56

r^2=53,82

r=7,34дм