Обчислити сторону трикутника, якщо інші його сторони дорівнюють 5 і 6, а кут між ними становить 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

По  a=\sqrt{b^{2}+c^{2}-2bc*cos(\alpha ) } a = корень из (25+36-2*5*6*косинус 30)

а = корень(61-30(корень из  3))=\sqrt{61-30\sqrt{3} }

примерно 3.006

Объяснение:

Теорема косинусов