кабыргаларынын катынасы 3;4;5 катынасындай.егер онын периметри 84см болса.ушбурыштын арбир

кабыргасын тап.узындыгы кандай??​

Ответы на вопрос

Отвечает Шергин Владислав.

Ответ:

3х+4х+5х=84

12х=84

х=7

3×7=21

4×7=28

5×7=35

Объяснение:

Осылай болуы мүмкін,енді