Егер колбеудин узындыгы 22 см , ал онын жазыктыктагы проекциясы 11см болса, осы колбеу

 мен жазыктыктын арасындагы бурышты табындар

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
Көлбеудің ұзындығы 22, ал проэкциясы 11.. сонда бізде тікбұрышты үшбұрыш шығады.... 22 см гипотинуза болса, 11 см катеті болады. ... іргелес жатқан катеттің гипотинузаға қатынасы бізге бұрыштың косинусын береді... cos=11/22=1/2... ал косинус 60 градуста 1/2-ге тең... сонымен 60 градус