Тупий кут прямокутної трапеції на 70 градусів більший за гострий. Знайдіть кути трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Софья.

Ответ:

У прямокутній трапеції сума гострого і тупого кутів дорівнює 180°

Нехай: гострий кут = х (°)

тупий кут = х +70(°)

Складаємо рівняння:

х + х +70 =180

2х + 70 =180

2х = 110

х = 55(°)

Тобто гострий кут = 55°, а тупий кут = 55 + 70 = 125°

Решта два кути по 90° (бо трапеція прямокутна)