знайдіть сторону AB трикутника ABC якщо кут C дорівнює 45° , а радіус описаного навколо нього кола

дорівнює √2​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Майя.

Ответ:

(см. объяснение)

Объяснение:

AB=2R\times\sin45^\circ\\AB=2\times\sqrt{2}\times\dfrac{1}{\sqrt{2}}=2

Задание выполнено!