Знайдіть зовнішні кути чотирикутника, якщо три його кути дорів- ноють: 1) 38°, 158°, 44°; 2) 49°,

145°, 91°. Срочно пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдраимова Адель.

Ответ:

Так як зовн.кути і внутр.ути дорівнюють 180 гр.,рішення таке:

1)180-38=152

180-158=22

180-44=136

2)180-49=131

180-145=35

180-91=89

Объяснение: