1. Три кути трикутника дорівнюють 70°, 60° і 140°. Знайдіть четвертий кут чотирикутника

2.Знайдіть четвертий кут чотирикутника, якщо його кути дорівнюють 80°, 130° і 90°. 3.Три кути трикутника дорівнюють 100°, 70° і 60°. Знайдіть четвертий кут чотирикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Танаков Кирилл.

Ответ:

1. 90

2. 60

3. 130 ( если там опечатка, имею ввиду "три кути трикутника")

Объяснение:

У чотирикутнику 360°

=>

1. 360-60-70-140= 90

2. 360-80-130-90=60

3. 360-100-70-60=130

Отвечает Шаповалова Катя.

1.сумма углов любого выпуклого четырехугольника равна 360, тогда четвертый угол 360°-(70°+140°+60°)=90°

2. 360°-(80°+130°+90°)=60°

3. 360°-(100°+70°+60°)=130°