Дві сторони трикутника дорівнюють 7 см і 15 см,а кут між ними-60%.Знайдіть третю сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Александра.

За теоремою косинусів  

ВС²=АВ²+АС²-2*АВ*ВС*cosА=49+225-2*7*15*1/2=274-105=169

ВС=√169=13 см

Відповідь 13 см.