Знайти площу трикутника,сторона якого 10 см,а висота проведена до цієї сторони 7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренков Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

а=10 см

h=7см

Знайти:

S-?

S=1/2*a*h=5*7=35