(ДОПОМОЖІТЬ ПЛИЗ) ЗНАЙДІТЬ ЗНАЧЕННЯ ВИРАЗУ : 1) ; 2)



Ответы на вопрос

Отвечает Канева Виктория.
8 \sin30^o \cdot  \cos60^o=8 \cdot  \frac{1}{2} \cdot  \frac{1}{2}=2 \\  \\    \sqrt{2}  \cos45^o -2 \sin30^o=\sqrt{2} \cdot  \frac{ \sqrt{2} }{2}-2 \cdot  \frac{1}{2}=1-1=0