Градусні міри кутів трикутника відносяться як 4:3:2. Знайдіть кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Чурсинов Макс.

Ответ:

80,60,40

Объяснение:

4х+3х+2х=180

9х=180

х=20

Отже, 4*20=80; 3*20=60; 2*20=40.