Сторони паралелограма дорівнюють 8 см і 5 см, а один з його кутів – 120°. Знайдіть площу

паралелограма. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Поля.

Ответ:

S= a×b×sin120⁰

S=8×5×корінь з 3 що ділиться на 2= 20корнів з 3 см²