Периметр трикутника дорівнює 72 см. Знайти середню за довжиною сторону трикутника,якщо сторони

трикутника пропорційні числам 2,3,4.

Ответы на вопрос

Отвечает Кобызев Олег.

Ответ:

Объяснение: Нехай коефіцієнт пропорційності хсм,тоді периметр 2х+3х+4х=72    9х=72     х=8см.    Отже сторона 3х= 3*8=24см

Відповідь 24см