Скласти рівняння кола діаметром якого є відрізок АВ,якщо А(1;5) В(-5;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Зиновина Ольга.

Ответ:

(x+2)+(y-3) = 13.

Объяснение:

Центр окружности: О((Xa+Xb)/2; (Ya+Yb)/2) = O(-2;3).

Радиус окружности: R = √((-2-1)²+(3-5)²) = √13.

Уравнение окружности: (x+2)+(y-3) = 13.