Площа прямокутника 21 см² знайдіть сторони прямокутника якщо одна з них на 4 см більша за іншу​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

7см

Объяснение:

х ширина прямоугольника

х+4 длина

х(х+4)=21

х²+4х-21=0

D=16+84=10²

х=(-4+10)/2=3см ширина

3+4=7см длина