Периметр прямокутного трикутника дорівнює 12 см, а його площа - 6 см². Знайти довжини сторін

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Анюта.

Ответ:

a=3; b=4; c=5;

Объяснение:

это Пифагоровая тройка: 3;4;5

P=a+b+c

S=ab/2=ch/2

a²+b²=c²

6=ab/2

ab=12

ab=3•4=12

3²+4²=с²

с²=√9+16=√25=5;

Р=3+4+5=12;

а=3; b=4; c=5;