. Через вершину конуса проведено переріз, який перетинає його основу по хордi завдовжки 12 см. Ця

хорда стягує ду- гу, градусна міра якої дорівнює 60°. Відстань від вершини конуса до цієї хорди дорівнює 12 см. Знайдіть кут між площиною перерізу та площиною основи конуса.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кёнигсберг Милана.

Відповідь:

30°

Пояснення:

червоним позначені відомі кути, зеленим - відомі відстані
1.
∠COB = 60°, CO = BO ⇒ ΔCOB рівносторонній, CO = BO = СВ = 12
2.
OK = OC*cos(30°) =12 *(√3)/2 = 6*√3
3.
cos(AKO) = OК / AK = 6*√3 / 12 =  √3 / 2 ⇒ ∠AKO = 30°