Дано точки А(2;-7), В(0;-4) С(5;4) MN середня лінія трикутника ABC MN//AC, M є АВ, Знайти:

1)кординати точки М 2)Довжину MN

Ответы на вопрос

Отвечает Махова Катя.

1) Координати точки M - координати середини відрізка AB

x_M=\frac{x_A+x_B}{2}=\frac{2+0}{2}=1

y_M=\frac{y_A+y_B}{2}=\frac{-7+(-4)}{2}=-5,5

M(1;-5,5)

2) Спочатку знайдемо координати точки N, тобто координати середини відрізка BC

x_N=\frac{x_B+x_C}{2}=\frac{0+5}{2}=2,5

y_N=\frac{y_B+y_C}{2}=\frac{-4+4}{2}=0

N(2,5;0)

MN=\sqrt{(x_N-x_M)^2+(y_N-y_M)^2}=\sqrt{(2,5-1)^2+(0-(-5,5))^2}=\sqrt{1,5^2+5,5^2}=  \sqrt{32,5}