Привіт допоможіть будь ласка даю 20 балів ! Запиши число ,яке дорівнює 3/4 від 1 тонНИ. Периметр

квадрата 80 см. Яка його площа? Маса одного яблука 120 г, другого-110г, а третього-130 г. Яка середня маса одного яблука ? У магазині першого дня продали 150 коробок цукерок, другого дня - 170 коробок. За другий день вторгували на 600 грн. більше, ніж до першого . Яка ціна однієï коробки цукерок ? За 20 сек мурашка подолала відстань 400 мм . Яку відстань вона подолає за 1 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Александра.

Ответ:

1) 1000÷4=250

250×3=750кг

2)80÷4=20

S=20²=400см²

3)110+120+130=360÷3=120г

4)170-150=20коробок - це 600грнк

600÷20=30грн ціна 1 коробки

5)60÷20=3

400×3=120

1200÷10=120см

Пошаговое объяснение:

Отвечает Лебединец Снежана.
1.) 750 кг
2.) 40 см
3.) 120 г
4.) 30 грн
5.) 1200 мм