Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 11 см, а його основа -5 см. Знайдіть бічну сторону

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:3 см

Объяснение:

11-5=6(см) сума бічних сторін

6:2=3(см) бічна сторона трикутника