на стороні ав рівностороннього трикутника авс позначено точку м так що ам:bm=2:1. знайдіть відрізок

см якщо ав =6

Ответы на вопрос

Отвечает Grigoryeva Nastya.

Ответ:MC=√28=2√7 cm

Объяснение:

Рассмотрим треугольник МВС.

Угол В= 60 градусов.  ВС=АВ=6 см ( так как АВС- равносторонний)

МВ=1/3*АВ=2 см

Тогда по т.косинусов

МС²=МВ²+ВС²-2*МВ*ВС* cos B=4+36-2*2*6*0.5= 40-12=28

MC=√28=2√7 cm