Різниця двох кутів паралелограма дорівнює 20 градусов.Знайдіть менший кут


Ответы на вопрос

Отвечает Шестопалов Андрей.

Відповідь:

80°

Пояснення:

нехай х- менший кут паралелограму, а у- більший.

Так як в паралелограму протилежні кути рівні, то за умовами задачі складемо систему\left \{ {{y-x=20} \atop {2x+2y=360}}  \left \{ {{y=20+x} \atop {x+20+x=180}} \right. \left \{ {{y=20+x} \atop {2x=180-20}} \right. \left \{ {{y=20+x \atop {x=160:2}} \right.\left \{ {{y=100} \atop {x=80}} \right.

менший кут = 80°