Знайти площу пареллелограма сторін якого 9 см і 12 см а кут між ними 60 градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Саша.

Відповідь:

S= 9*12*sin60=54\sqrt{3} ....См^2

Пояснення: