Кут АДБ=150° промінь ДК ділить його на кути, які відносяться як 2:3 знайти ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Канак Андрійко.

Відповідь:

2x+3x=150

5x=150

150:5=30

30*2=60 один кут

30*3=90 інший кут