Основи прямокутної трапеції дорівнюють 12 дм і 36 дм. Менша

бічна сторона дорівнює 7 дм. Обчисли більшу бічну сторону трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конева Полина.

Ответ:

25 дм

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, ∠К=90°, МР=12 дм,  КТ=36 дм, МК=РН=75 дм. Знайти РТ.

МР=КН=12 дм, тоді ТН=36-12=24 дм.

Розглянемо ΔТРН - прямокутний, РН=7 дм, ТН=24 дм, отже за теоремою Піфагора

РТ=√(РН²+ТН²)=√(49+576)=√625=25 дм.