Дуже срочно Периметр рівнобедреномк трикутнику дорівнює 72 см, а висота проведена до основи

24см.Знайдіть сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Жодинский Ясь.

Відповідь:       26 см , 26 см , 20 см .  

Пояснення:

     У  ΔАВС  АВ = ВС ;   Р Δ = 72 см ;  BD = h = 24 cм .

Нехай  АВ = ВС =  х см , тоді із прямок. ΔАВD   AD = √( x² - 24² ) .

Запишемо рівняння :    2√( x² - 24² )  + 2х = 72 ;

                                          √( x² - 24² )  = 36 - х ;

                х² - 24² = ( 36 - х )² ;

                x² - 576 = 1296 - 72x + x² =

                72x = 1296 + 576 ;

                72x = 1872 ;                    AB = BC = 26 см ; тоді  АС = РΔ - 2х =

                    x = 26 ;                     = 72 - 2 * 26 = 20 ( см ) .

     В  -  дь :  26 см , 26 см , 20 см .                    

Отвечает Дмитриев Илья.

Відповідь: 26, 26, 20 (см)

Пояснення:

розв'язання завдання додаю