Знайти Sп правильної чотирикутної призми, сторона основи 5 см висота призми 12 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Черменина Диана.

Ответ:

Площа повної поверхні призми дорівнює 290см²

Объяснение:

а=5см

h=12см

Sп.=?

_________

Sо=а²=5²=25см² площа основи

Ро=4а=4*5=20см периметр основи.

Sб=Ро*h=20*12=240см² площа бічної сторони.

Sп.=2*Sо+Sб=2*25+240=290см²