Координати середини відрізка АВ, якщо А(-6;3);В(2;-3)


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Миша.

Ответ:

AB(x)=–6+2/2=–2

AB(y)= 3-3/2=0

AB(-2;0)