Два кути трапеції дорівнюють 48градусів і 123 градусів . Знайдіть два інших їх кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Набатов Миша.

Дано: КМРТ - трапеція, ∠K=48°, ∠Р=123°. Знайти ∠М, ∠Т.

Сума кутів трапеції прилеглих до бічної сторони, становить 180°.

Отже, ∠М=180-48=132°,

∠Т=180-123=57°.

Відповідь: 132°, 57°.