Прошу розпишите 8 клас. діагональ прямокутної трапеції поділяє її середню лінію на відрізки 9 і

14 см знайти площу трапеції якщо її менша бічна сторона дорівнює 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарская Аня.

Ответ:

276см

Объяснение:

1) 14+9=23(см) - середня лінія трапеції

S=(AB+CD)÷2×h

(AB+CD)÷2-середня лінія трапеції

h=12см, висота дорівнює меншій бічній стороні трикутної трапеції

S=23×12=276(см)